Skip links

Eğitim Felsefemiz

British Town 2011 yılından itibaren Genel İngilizce, Sınav İngilizcesi (TOEFL, IELTS, HAZIRLIK ATLAMA…), İş İngilizcesi ve Online İngilizce Eğitimi gibi alanlarda dil öğrenimini aktif ve başarı ile gerçekleştiren bir yabancı dil eğitim kurumudur.

British Town Avrupa portfolyosuna uyumlu bir eğitim anlayışını sürdürmektedir. Öğrencinin kendi kendini değerlendirdiği bu sistem Avrupa konseyinin öngördüğü resmi bir sistem olarak geçmektedir.

Her kur için yalnızca %10’luk bir devamsızlık durumunda öğrenciye ücretsiz kur tekrarı vererek %100 başarı garantisi sağlamaktadır.

Okulumuzun ilk amacı öğrenciyi sürekli aktif tutarak iletişim odaklı bir eğitim vermektir. Ders esnasında öğrenciye sunulan görsel ve işitsel aktiviteler ve konuşma kulüpleriyle bu anlayışı desteklemektedir. British Town Dil okulları öğrencinin seviye ölçümünü (A1-A2-B1-B2-C1-C2) yaptıktan sonra ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz ederek kişiyi uygun programlara yönlendirmede ve bu doğrultuda eğitimini verme açısından titizlikle çalışan bir ekibe sahip Türkiye’nin en büyük dil okullarından birisidir.

Kayıt İçin Bilgi Alın

Bilgilerinizi bırakın, sizi geri arayalım.